Fundacja Centrum Europy Lokalnej w Kielcach zatrudni Koordynatora/Koordynatorkę Projektu!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
Prowadzenie projektów dotacyjnych – zarządzanie od strony merytorycznej, administracyjnej i finansowej.
Pozyskiwanie i weryfikowanie dokumentów projektowych oraz danych niezbędnych do rozliczenia projektu.
Przygotowywanie wniosków o płatności, harmonogramów, sprawozdań finansowych oraz rozliczeń końcowych, przy współpracy.
Kontrola wydatkowania środków zgodnie z budżetem projektu i zasadami finansowania.
Przygotowywanie oraz nadzór nad zmianami w projekcie i umowie projektowej, w tym aneksami.
Monitorowanie kwalifikowalności – zapewnienie zgodności projektu z wytycznymi oraz przepisami prawa.
Przygotowywanie postępowań w tym zgodnie z zasadą konkurencyjności.
Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców.
Utrzymywanie kontaktów z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi.
Uczestnictwo w kontrolach projektów.
WYMAGANIA:
Doświadczenie w prowadzeniu, rozliczaniu oraz kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE.
Dobra znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE.
Wysoki poziom samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
Dokładność i rzetelność w przygotowywaniu i weryfikacji dokumentacji projektowej. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
OFERUJEMY:
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/umowa zlecenie/ B2B – w zależności od preferencji osoby kandydującej.
Wynagrodzenie: 4500-5400 zł brutto,
6h dziennie,
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego.
Pracę w doświadczonym i wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chce dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV do dnia 23 maja 2024 r. na adres biuro@fundacja-cel.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji o pracę dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Centrum Europy Lokalnej w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Do zobaczenia w naszym zespole!