W dniu 14.03.2024r. odbyło się wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma”, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Konkurs dotyczył uhonorowania najlepszych firm w regionie w czterech kategoriach, co jest znakomitą okazją do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych, by móc rozwinąć swą działalność w perspektywicznym obszarze MŚP. Nagrody są przyznawane na podstawie twardych danych dostarczonych przez agencję wywiadu gospodarczego, opracowanych na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów ZPP – nagrody dla małych, średnich i dużych firm (wielkość firmy zostaje określona na podstawie przychodów zgłaszanych do KRS-u z trzech ostatnich raportowanych lat) w kategoriach:

Najlepszy Inwestor

Najlepszy Innowator

Najlepszy Pracodawca

Najbardziej Efektywna Firma

Fundacja Centrum Europy Lokalnej nagrodzona została nagrodą specjalną, przedstawiciel Fundacji – Łukasz Bilski godnie reprezentował nasz zespół oraz odebrał nagrodę.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za docenienie podejmowanych przez nas działań!