02-11-2017
Super User

Informujemy, iż z dniem 01.11.2017 r. rozpoczynamy rekrutację do realizacji projektu „Szansa na lepszy start-wsparcie szkół podstawowych w gminie Łagów”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, Działanie 8.3. Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz kształcenia podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, Podziałanie 8.3.2. Wsparcie kształcenia podstawowego w zakresie kompetencji kluczowych (projekty konkursowe).

31-08-2017
Super User

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż od jutra, tj. od 01.09.2017r. biuro Fundacji Centrum Europy Lokalnej będzie mieściło się przy ul. Krakowskiej 8/10 (wejście od ul. Zacisze), 25-029 Kielce.

Pozdrawiamy

Zespół Fundacji Centrum Europy Lokalnej