31-08-2017
Super User

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż od jutra, tj. od 01.09.2017r. biuro Fundacji Centrum Europy Lokalnej będzie mieściło się przy ul. Krakowskiej 8/10 (wejście od ul. Zacisze), 25-029 Kielce.

Pozdrawiamy

Zespół Fundacji Centrum Europy Lokalnej

22-05-2017
Super User

Fundacja Centrum Europy Lokalnej poszukuje świętokrzyskich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm z terenu powiatu Opatowskiego, zainteresowanych przyjęciem na wakacyjne staże uczniów szkół zawodowych i techników w ramach projektu „W Ożarowie kształcimy zawodowo”.

Jednym z zadań projektu „W Ożarowie kształcimy zawodowo” jest organizacja 150-godzinnych, wakacyjnych staży dla uczniów z Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej-Curie.

Przedsiębiorca organizujący praktykę otrzymuje 2300 zł na działania związane z przygotowaniem miejsca pracy, niezbędne szkolenia oraz rekompensatę niezbędnych kosztów na jednego ucznia.