16-04-2021
Super User

Informujemy, iż z dniem 01.04.2021 r. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Czas na zdrowie”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, Działanie 8.2 Aktywne i zdrowe starzenie się, Poddziałanie 8.2.3 Wsparcie profilaktyki zdrowotnej - ZIT (projekty konkursowe)

Do projektu rekrutowani będą pracownicy organizacji Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) mających swoją siedzibę na terenie miasta Kielce (teren Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego): 10 (8K i 2M) pracowników Fundacji Centrum Europy Lokalnej.

Dla uczestników w ramach Projektu zaplanowano obligatoryjne formy wsparcia.

W ramach projektu wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymają następujące wsparcie:

• Pakiet badań profilaktycznych
  • Konsultacja lekarska wyników badań
  • Konsultacje indywidualne z fizjoterapeutą
  • Basen dla uczestników
  • Siłownia dla uczestników
  • Warsztaty przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu
  • Konsultacje indywidualne dla pracowników z psychologiem
  • Konsultacja dietetyczna wraz z pomiarem składu ciała
  • Opracowanie 2 tygodniowej diety indywidualnej
  • Warsztaty zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania

Rekrutacja trwa do 23.04.2021 r.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Wypełnione formularze zgłoszeniowe można składać w biurze projektu (ul. Krakowska 8/10, 25-029 Kielce).

Załączniki do pobrania: pobierz

09-12-2020
Super User

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej po raz kolejny organizuje Świąteczny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Jest to wydarzenie cykliczne, organizowane od 2016 roku w ramach projektu pozakonkursowego „Świętokrzyska Ekonomia Społeczna”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W poprzednich latach kiermasz organizowany był w galeriach handlowych, gdzie swoje usługi i produkty zaprezentowało łącznie 40 podmiotów ekonomii społecznej. W tym roku, pomimo pandemii ta przedświąteczna tradycja jest kontynuowana – dając możliwość dokonania społecznie odpowiedzialnych zakupów produktów i usług, oferowanych przez podmioty ekonomii społecznej.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo kiermasz w 2020 roku odbywa się w formule online.

Ze świąteczną ofertą podmiotów ekonomii społecznej można zapoznać się na stronie internetowej projektu „Świętokrzyska Ekonomia Społeczna" w zakładce "Świąteczny Kiermasz Ekonomii Społecznej"

Więcej informacji:

W sprawie kiermaszu należy kontaktować się z Mirkiem Krzysztofkiem, telefon: 41 342-11-80   lub   mail:       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

01-09-2020
Wicherek

Informujemy, iż z dniem 01.09.2020 r. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Kompetencje Cyfrowe w Gminie Baćkowice”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, Działanie 8.3 Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz kształcenia podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, Poddziałanie 8.3.3 Rozwój edukacji kształcenia ogólnego w zakresie stosowania TIK (projekty konkursowe)