27-08-2020
Wicherek

Informujemy, iż z dniem 01.09.2020 r. rozpoczynamy rekrutację do projektu „W Jędrzejowie kształcimy zawodowo”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, Działanie 8.5 Rozwój i wysoka jakość szkolnictwa zawodowego i kształcenia ustawicznego, Poddziałanie 8.5.1 Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU (projekty konkursowe).

03-08-2020
Wicherek

Projekt „Mama i tata idą do pracy”

Zapraszamy do korzystania w roku szkolnym 2020/2021 z usług Niepublicznego Żłobka „Kreatywne Nutki”  przy ul. Armii Krajowej 19, 27-200 Starachowice, który powstał w ramach projektu „Mama i tata idą do pracy”.

Pomimo zakończenia realizacji projektu żłobek nadal funkcjonuje na niezmienionych zasadach w godzinach od 6:00 do 17:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Dziecko otrzymuje następujące posiłki:

• śniadanie
  • obiad dwudaniowy, kompot,
  • podwieczorek,
  • picie - bez limitu

W ramach opłaty stałej Żłobek oferuje:

• Zabawy z językiem angielskim
  • Zabawy logicznego myślenia np. z szachami,
  • Zajęcia logopedyczne,
  • Czytanie globalne,
  • Elementy pracy pedagogiki Marii Montessori,
  • Joga,
  • Sensoplastyka,
  • Teatrzyki (żywego aktora, kukiełkowy),
  • Spektakle muzyczne,
  • Kuchcikowo,
  • Rytmika,
  • Bum Bum Rurki,
  • Zajęcia kolorowymi dźwiękami,
  • Dogoterapia.

01-06-2020

UWAGA!

Od dnia 01.06.2020r. Biuro Fundacji Centrum Europy Lokalnej

jest czynne w godzinach od 9:00 do 14:00.

Serdecznie zapraszamy!