Miło nam poinformować, że Nasza Fundacja wznowiła w tym roku działania na skalę międzynarodową, w związku z czym w piątek 10 marca odbyło się spotkanie z naszymi potencjalnymi Partnerami z Niemiec- Siegmundsburger Haus Werraquelle GmbH. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i liczymy na rozwój współpracy. Początek roku to dla Nas bardzo intensywny czas rozmów i spotkań. Mamy wiele ambitnych planów na ten rok, prężnie działamy, aby wyniki naszej pracy były szeroko widoczne. Nasze inicjatywy w ramach Erasmus+ będą jak zawsze skierowane do uczniów, młodych i dorosłych.

Jakie możliwości daje Erasmus+?
Program daje szansę na podróżowanie, zdobycie nowych znajomości, poznawanie kultury i tradycji w krajach partnerskich, ćwiczenie języków obcych, nawiązania możliwości na europejską współpracę.
Kto może wziąć udział w programach Erasmus+?
Każdy. Program szczyci się szeroką dostępnością, wielokulturowością i zapewnia możliwość udziału także osobom z mniejszymi szansami.
Spotkanie odbyło się w ramach zadania publicznego „Wsparcie rozwoju Fundacji Centrum Europy Lokalnej”  sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Priorytet 1a. Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego. Edycja 2021.
W spotkaniu brali udział przedstawiciele Siegmundsburger Haus Werraquelle GmbH oraz z ramienia Fundacji CEL Prezes Zarządu – Agnieszka Giemza oraz Specjalista ds. Projektów Międzynarodowych – Łukasz Bilski.
Już niedługo będą pojawiać się aktualizacje naszych działań!