Informujemy, iż z dniem 04.06.2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Konarski na czasie”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet FESW.08 Edukacja na wszystkich etapach życia, Działanie FESW.08.04 Rozwój szkolnictwa branżowego.

Okres objęcia wsparciem: 01.07.2024 r. – 31.05.2025 r.

Głównym celem projektu jest podniesienie jakości szkolnictwa branżowego w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie na czterech nauczanych kierunkach: Technik Informatyk, Technik Logistyk, Technik Hotelarstwa oraz technik Ekonomista poprzez:
1. działania ukierunkowane na rozwijanie u uczniów umiejętności podstawowych i przekrojowych (poprzez
kursy i szkolenia) oraz wdrożenie skutecznego doradztwa zawodowego wśród uczniów, a także odbycie staży
uczniowskich;
2. podnoszenie kwalifikacji nauczycieli w zakresie doradztwa zawodowego.

Rekrutacja obejmuje  Uczniów/Uczennice klas I-IV na czterech nauczanych kierunkach: Technik Informatyk, Technik Logistyk, Technik
Hotelarstwa oraz technik Ekonomista oraz Nauczycieli.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie w celu uzyskania informacji oraz/lub pobrania formularzy zgłoszeniowych mogą zgłaszać się do Zespołu Szkół nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie, ul. Przypkowskiego 49, 28-300 Jędrzejów lub do Fundacji Centrum Europy Lokalnej w Kielcach, ul. Stefana Okrzei 41B/40, 25-526 Kielce.

Rekrutacja trwa od 04.06.2024 r. do 14.06.2024 r. do godz. 15.00

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania dostępne na stronie www.zsp1.jedrzejow.com.pl oraz www.fundacja-cel.pl oraz pod numerami telefonów 41 386 22 11 oraz 41 230 23 10.

Formularze zgłoszeniowe można składać można składać w sekretariacie Szkoły oraz w biurze projektu w Kielcach (Fundacja Centrum Europy Lokalnej w Kielcach, ul. Stefana Okrzei 41B/40, 25-526 Kielce).

Regulamin Projektu – pobierz

Formularz zgłoszeniowy dla Ucznia/Uczennicy Zespołu Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie – pobierz

Formularz zgłoszeniowy dla Nauczyciela Zespołu Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie – pobierz