Okres realizacji:
01 września 2016 r. – 31 sierpnia 2019 r.

Oś Priorytetowa 9 Włączenie społeczne i walka z ubóstwem

Działanie 9.3 Wspieranie ekonomii i przedsiębiorczości społecznej w celu ułatwienia dostępu do zatrudnienia

Poddziałanie 9.3.1 Wsparcie sektora ekonomii społecznej (projekty konkursowe)

Wnioskodawca/Partner:

Caritas Diecezji Kieleckiej (Lider)

Fundacja Centrum Europy Lokalnej (Partner 1)

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (Partner 2)

Instytucja Zarządzająca/Ogłaszająca konkurs/Przyznająca dotację:

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego/Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego z siedzibą w Kielcach

Cel projektu:

Wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w kreowaniu nowych miejsc pracy

Planowane efekty: