Anna Hajdukiewicz

Specjalista ds kontaktów z Europą Zachodnią

41 230 23 10

Związana z Fundacją od 2014 r. Pełniła funkcję kierownika projektu „Rozwój usług zdrowotnych w województwie świętokrzyskim”. Odpowiada za prawidłową realizację projektów, organizowanie szkoleń oraz za kontakty z partnerami z Europy Zachodniej. Angażuje się w bieżące działania Fundacji.

Ukończyła pedagogikę na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach oraz filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim. Jest doktorem nauk humanistycznych.
Autorka i koordynator projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej na poziomie krajowym i międzynarodowym w tym innowacyjnych. Autorka i redaktorka wielu pozycji książkowych i artykułów, recenzent pozycji książkowych i biuletynów.

Interesuje ją muzyka, gra na fortepianie (ukończona Szkoła Muzyczna II-go stopnia), podróże, czytanie i pisanie książek oraz nauka języków obcych.