Stopka prasowa

Rozprawy o Europie to cykl spotkań dyskusyjnych - przestrzeń refleksji nad politycznymi, społecznymi i filozoficznymi problemami współczesnej Europy.  Spotkania odbywają się co miesiąc a na każdym z nich poruszany jest nowy temat. Rozprawy o Europie organizowane są przez Fundację Centrum Europy Lokalnej w Kielcach.

Materiały graficzne do pobrania:

logotypy: fundacja cel kolor - pobierz

fundacja cel mono - pobierz

Rozprawy o Europie (cdr) - pobierz

Rozprawy o Europie (jpg) - pobierz

Kontakt dla mediów
Aneta Nasternak:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (41) 230-23-10