Praca

Poszukujemy:

Aktualnie Fundacja Centrum Europy Lokalnej prowadzi nabór na następujące stanowiska:

- Specjalista ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych - SZCZEGÓŁY

Staże studenckie:
Aktualnie Fundacja nie prowadzi naboru na staże studenckie.

Praktyki studenckie:
Fundacja okresowo realizuje projekty staży i praktyk dla osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczeń zawodowych związanych z pracą w organizacji pozarządowej.
Uczestnicy praktyk studenckich realizują wspólnie z zespołem fundacji projekty, uczą się tworzenia projektów. Praktyki realizowane są we współpracy z Akademickim Biurem Karier UJK w Kielcach.