Misja

Działamy na rzecz generowania pozytywnych zmian społecznych w obszarach związanych ze swoją działalnością. Największym kapitałem Fundacji Centrum Europy Lokalnej są ludzie którzy ją tworzą - pełni pasji, pomysłów, energii i zaangażowania.

Podejmujemy szereg inicjatyw na rzecz wspierania procesu edukacji zarówno osób młodych jak i dorosłych. Poprzez współpracę międzynarodową możemy transferować najlepsze rozwiązania na grunt lokalny.  Realizujemy również projekty proekologiczne.
Prowadzimy swoje działania na wielu płaszczyznach  i kierujemy je do różnych grup odbiorców.