Dla mediów

Wiadomości na temat bieżącej działalności Fundacji Centrum Europy Lokalnej zamieszczamy w zakładce "Aktualności".

Pełna nazwa: Fundacja Centrum Europy Lokalnej
Nazwa skrócona: Fundacja CEL
ul. ks. P. Ściegiennego 35B, 25-380 Kielce
www: fundacja-cel.pl
telefon kontaktowy: (41) 230-23-10

NIP: 959-189-71-78

Prezes Zarządu
Agnieszka Kmiecik

Stopka prasowa
Fundacja Centrum Europy Lokalnej to organizacja pozarządowa, która wspiera rozwój regionu poprzez innowacyjne projekty szkoleniowe, działania edukacyjne, transfer wiedzy i współprace międzynarodową. Fundacja powstała w 2010 roku. Odbiorcami działań Fundacji CEL są organizacje pozarządowe, liderzy społeczni, młodzież, grupy nieformalne, samorządy terytorialne i ich instytucje, podmioty ekonomii społecznej, przedsiębiorcy.

Materiały graficzne do pobrania:

Kontakt dla mediów
Monika Trela: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (41) 230-23-10