22-05-2017
Super User

Fundacja Centrum Europy Lokalnej poszukuje świętokrzyskich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm z terenu powiatu Opatowskiego, zainteresowanych przyjęciem na wakacyjne staże uczniów szkół zawodowych i techników w ramach projektu „W Ożarowie kształcimy zawodowo”.

Jednym z zadań projektu „W Ożarowie kształcimy zawodowo” jest organizacja 150-godzinnych, wakacyjnych staży dla uczniów z Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej-Curie.

Przedsiębiorca organizujący praktykę otrzymuje 2300 zł na działania związane z przygotowaniem miejsca pracy, niezbędne szkolenia oraz rekompensatę niezbędnych kosztów na jednego ucznia.

16-05-2017
Super User

Szanowni Państwo,

Fundacja Centrum Europy Lokalnej w chwili obecnej poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Osoby chętnie zapraszamy do aplikowania.